-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

polici

Mori ryshfet për të ndërhyrë tek prokurori, dënohet me burg oficeri gjyqësor

Është dënuar me 3 vite burg ish- oficeri i policisë gjyqësore, Fatbardh Lala. Ai akuzohet se mori ryshfet që të ndërhynte tek prokurori për të...

Përplasi për vdekje 7-vjeçaren, 18-vite burg për ish-shefin e policisë

Me 18-vite burg është dënuar nga gjykata e Vlorës Arjan Tase, ish-shefi i policimit i cili përplasi për vdekje me skaf 7-vjeçaren Jonada Avdiaj. Arjan...

FOTO/ I rrethuar dhe i veshur me antiplumb, Azgan Mërnica del para gjykatës

Nën masa të rrepta sigurie dhe i veshur me antiplumb, Azgan Mërnica, vrasësi i efektivit të Shqiponjave doli sot para gjykatës së Fierit. Ati do...

Zbardhet dëshmia e plotë e Azgan Mërnicës: Policin e qëllova pas koke, ja ku u fsheha

Është zbardhur dëshminë e plotë të Azgan Mërnica, i cili dyshohet si autori i vrasjes së efektivit të Shqiponjave, Novruz Cenaliaj. Ai ka treguar...

‘Mendova se më shau, dola të sqarohesha’, rrëfehet Azgan Mërnica

Ka dhënë dëshminë e tij Azgan Mërnica, autori i krimit të rëndë i cili vrau efektivin e ‘shqiponjave’ Novruz Cenaliaj. Bëhet me dije se...

I jepet lamtumira policit, familja: Besojmë që ishte e organizuar

Efektivi i policisë Novruz Cenalia 28-vjeç është përcjellë sot për në banesën e fundit. Do të prehet në varrezat e fshatit Baltëz të Fierit,...

Familja dhe policia i japin sot lamtumirën e fundit efektivit!

Novruz Cenaila, polici i cili u vra me një plumb në kokë teksa po shkonte të merrte shërbimin, do të përcillet sot për në...

24 orë nga vrasja e efektivit, ende asnjë gjurmë e 23-vjeçarit, pistat dhe dëshmitarët

Kanë kaluar thuajse 24-orë nga vrasje e efektivit të ‘shqiponjave’ Novruz Celinaj me një plumb në kokë në Baltëz të Fierit. Autori i kësaj...

Djali vrau policin në sy të saj, nëna e 23-vjeçarit: Po ziheshin, më pas dëgjova armën

Ajete Mërnica, nëna e 23-vjeçarit Azgan Mërnica, ka rrëfyer vrasjen e rëndë që kreu i biri ditën e djeshme në Fier, ku në sy...

U vra me një plumb në kokë, polici përcillet nesër për në banesën e fundit!

Polici i forcave të ‘shqiponjave’ në Fier, Novruz Cenalia, i cili u vra një ditë më parë do të përcillet nesër për në banesën...

Latest news

/5pyetjet.al