-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

reference

Çmimi i referencës së banesave, Hebovija në “5 Pyetjet”: I gabuar!

Ilir Hebovija nga Shoqata e Ndërtuesve, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli në lidhje me çmimet e reja të referencës së...

Çmimet e reja të referencës, Agalliu: Antikushtetuese, ligji me fuqi prapavepruese!

Deputeti demokrat, Arbi Agalliu, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, ka folur mbi çmimet e reja të referencës së banesave në kryeqytet. Sipas...

“Rihetim të dosjeve të vjetra kriminale”, inaugurohet Laboratori i Referencës së ADN në Polici

Ministri i Brendshëm Taulant Balla dhe Ministri i Emigracionit në Mbretërinë e Bashkuar, Robert Jenrick morën pjesë në ceremoninë e hapjes së Laboratorit të...

Latest news

/5pyetjet.al