-sidi education-spot_img
37.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Rithemeloj

Meta si Berisha: Do të “Rithemeloj” Partinë e Lirisë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shprehur se ka ardhur koha për të rithemeluar subjektin që drejtua për t’u shkundur dhe riorganizuar...

Latest news

/5pyetjet.al