-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

rrezikohen

Zjarr i madh në Gjirokastër, rrezikohen varrezat e qytetit

Mbrëmjen e sotme në Gjirokastër është ndezur një vatër zjarri në periferi të qytetit ku janë përfshirë dhe një grumbull mbetjesh urbane. Flakët e shkaktuara...

Latest news

/5pyetjet.al