-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#rrjetet sociale

Del nga burgu, gazetarja që u hoq si dietologe

Gjykata e Tiranës ka lënë në arrest shtëpie Silvana Balliun gazetaren që hiqej si dietologe e cila u arrestua 3 ditë më parë.Sipas informacioneve...

Ç’të bësh kur nuk ndalon dot së kontrolluari ish-in në rrjete sociale? 

Edhe nëse nuk keni më ndjenja, shpesh të kontrolluarit e ish-partnerit në rrjete sociale kthehet në një tip varësie dhe është e vështirë të...

U komentua se përdori pjata njëpërdorimshme në dasmë, Armina ju mbyll gojën të gjithëve

Të dielën e kaluar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë. Dasma e tyre komentua gjerë e gjatë në media, që nga veshja e...

Tërmeti frikëson Dua Lipën/ Momenti kur largohet nën shoqërinë e këngëtarit të njohur

Ditën e djeshme Meksika është lëkundur sërish nga një tërmet me 6.9 shkallë të Rihterit.Tërmeti ka frikësuar edhe yllin botëror me origjinë shqiptare Dua...

“Shumë dashuri”, Zuckerberg dhe Priscilla prindër për herë të tretë

Babai i rrjeteve sociale Mark Zuckerberg me anë të një postimi ne Facebook ka lajmëruar se ai dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan do të bëhen...

Investigimi: Si po i përdorin Rama dhe ministrat fondet publike për të rritur rrjetet sociale

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të tij po përdorin fondet publike dhe një rrjet të gjerë nëpunësish të marrëdhënieve publike për të...

Alarmi për Tik Tok: Të dhënat personale në rrjet

Probleme të mëdha sigurie janë shfaqur në Tik Tok. Të dhënat personale të disa përdoruesve kanë përfunduar në Rrjet; nga informacioni mbi llogaritë e...

Mashtroi një qytetar dhe i mori paratë, arrestohet 34-vjeçari

Policia e Tiranës i ka vënë pranga një 34-vjeçari dhe ka shpallur në kërkim një 39-vjeçar pasi i kanë zhvatur 6000 euro një qytetari....

Ngacmoi të miturën, arrestohet 76-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 76-vjeçar pasi është shpërndarë në rrjetet sociale një video ku ai ngacmon seksualisht .Uniformat blu njoftojnë se i...

I ngacmuan seksualisht vajzën e mitur, babai rrëfen historinë

Një person i moshës mbi 30-vjeçare nga një fshat i Istogut është arrestuar me dyshimet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë, mosha e të...

Latest news

/5pyetjet.al