-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

sherr

”Pse s’më hap rrugën”, të rinjtë e dehur, si ndodhi plagosja me armë zjarri në Korçë

Detaje të reja zbardhen për plagosjen me armë zjarri të një 33-vjeçari në Korçë dhe dëmtimin me sende të forta të një tjetri, të...

Sherr mes disa personave në një lokal, plagoset me armë zjarri një 33-vjeçar, detaje…

Një sherr për për motive të dobëta, ka pasur me plagosjen me armë zjarri të 33-vjeçarit Igli Hoti dhe me dëmtimin me mjete të...

Dajak, përplasje dhe aksidente! 11 të arrestuar në Tiranë

11 persona janë arrestuar në Tiranë për disa vepra penale. “Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar ndaluan shtetasin M. Q.,...

Kunati plagos kunatin, plas sherri me thikë në Tiranë

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet ku mësohet se pranë Kodrës së Priftit kunati ka plagosur kunatin me thikë. Raportohet...

Sherr në Kavajë, i riu qëllohet me sëpatë në kokë

Një 52-vjeçar, Artur Petja është arrestuar në Kavajë për tentativë vrasje. Ai qëlloi me sëpatë në kokë një person për ta vrarë. Për ngjarjen është...

Grushta dhe shkelma, dalin pamjet e sherrit nga ndeshja Tirana-Vllaznia

Pak ditë më parë përballja e Tiranës dhe Vllaznisë në futbollin e femrave solli skena të turpshme në sportin shqiptar. Ndeshja është braktisur në minutën...

“Çojini në prokurori, na rrezikun jetën”! Braçe “zjarr” me Spahon: Sharlatan lëpirës

Kaosi i nisur të hënën në parlament mes shumicës dhe opozitës që u mbyll me tym e flakë, vijoi sot online në Komisionin e...

7 të rinj grushte dhe dajak në bulevard, 3 në spital, 4 në qeli

Katër persona janë arrestuar në Kamëz pasi mbrëmjen e djeshme kanë rrahur në bulevard tre të tjerë, moshatarë pas një konflikti mes tyre. Të...

Sqarimi shkoi keq! Gruaja futet në mes, i dehuri e rreh dhe i sulet me thikë

Një person, 63-vjeç është vënë në pranga në Devoll pasi ka tentuar të godasë me thikë bashkëshorten e kushëririt. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme...

Sherr me kaçavida në Pogradec, dy të plagosur

Dita e djeshme ka regjistruar një sherr me grushte në fshatin Çërravë, Pogradec, aty ku një grup të rinjsh është përfshirë konflikt me mjete...

Latest news

/5pyetjet.al