-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#shperthim

Shpërthen termocentrali, 3 të vdekur, 10 të plagosur dhe 6 punëtorë të zhdukur

Një shpërthim ka ndodhur në një termocentral në Bologna të Italisë, pasditen e sotme rreth orës 15:00. Bilanci paraprak flet për 3 të vdekur, 10...

EMRI/ Shpërthen bombola e gazit, lëndohet një person

Ka shpërthyer një banesë ku ka qenë brenda një çift të moshuarish. Ka marrë lëndime Shtefjen Tuçi rreth 70-vjeç. I moshuari ka qenë duke bërë...

Shpërthen makina e shqiptarit në Berlin, policia: Dyshojmë se…

Makina e parkuar e një shqiptari ka shpërthyer mbrëmjen e kaluar në qytetin e Berlinit. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në parkingun e një dyqani...

Video/ Shpërthimi i vullkanit në Islandë ka shkaktuar gjendjen e jashtëzakonshme

Një gjendje e jashtëzakonshme është shpallur në Islandën jugore pas një tjetër shpërthimi vullkanik në Gadishullin Reykjanes - i katërti që nga dhjetori. Rrjedhat e...

Shpërthimi në Lushnje, në spital edhe 3 të plagosur, Sefa: Nesër nis verifikimi!

Shpërthimi që ndodhi në Lushnjë la pas 7 të plagosur dhe 2 viktima. Në spital 2 ditë pas ngjarjes nodhen vetëm Sokol Lumi dhe deputeti...

FOTO/ Ja kush ishin babë e bir që ndërruan jetë në Lushnje

Personat në foto janë 2 viktima e shpërthimit në Lushnjë. Në orën 15:30 babë e bir Roland dhe Lidio Hoxha ndodheshin të dy në vinç...

Çdo gjë e shkatërruar, ja si duket vendi pas shpërthimit në Lushnje

Shpërthimi i fuqishëm që ka tronditur sot Lushnjën dhe që la pas dy viktima e disa të plagosur ka lënë pas edhe dëme të...

FOTO/ Ky është Roland Hoxha që humbi jetën bashkë me djalin në shpërthimin në Lushnje

Personi në foto është një nga viktimat e shpërthimit në Lushnjë. Në orën 15:30 babë e bir Roland dhe Lidio Hoxha ndodheshin të dy në...

PAMJET E REJA/ Deputeti brenda, si ndodhi shpërthimi me dy të vdekur në Lushnje

Publikohen disa pamje të reja nga shpërthimi në Lushnjë. I plagosur ka mbetur edhe deputeti i Partisë Socialistë, të Lushnjës Bujar Çela. Dyshohet se gjatë punës...

Shpërthimi në Lushnjë/ OSHEE ndalon energjinë elektrike në këto zona

Shpërthimi i fuqishëm që ka tronditur sot Lushnjën dhe që la pas dy viktima e disa të plagosur ka ndikuar edhe në furnizimin me...

Latest news

/5pyetjet.al