-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shtëpi

Pastrimi i parave dhe investimi i pasanikëve në shtëpi bosh ka rrit çmimin e banesave

Çmimi i shtëpive është bërë i papërballueshëm për shumicën e popullsisë, për shkak të kërkesës së lartë, teksa në anën tjetër në kontrast qëndron...

Rritja e kredisë për shtëpi po zhvendoset drejt monedhës vendase

Kredia për shtëpi regjistroi përsëri një rritje të fortë në muajin prill. Sipas statistikave të Bankës së Shqipërisë, gjatë muajit prill, sektori bankar dha pothuajse...

EMRAT/ Burrë e grua dhunohen për vdekje, policia jep detajet

Një ngjarje makabër ka ndodhur në fshatin Bodrisht ku një çift të moshuarish janë gjetur të dhunuar për vdekje. Bëhet fjalë për Kosta Ilia, 84...

Merr flakë shtëpia në Shkodër, burri digjet brenda, del gruaja

Mëngjes i zi në Shkodër. Një 52 vjeçar humbi jetën pasi banesa e tij u përfshi nga flakët ndërsa bashkëshortja e tij ka mundur...

Vodhën 500 mijë euro në shtëpinë e Alda Klosit, jepet sot vendimi për nënë e bir

Ditën e sotme do të jepet vendimi për Rozeta dhe Havier Dobi, nënë e bir që vodhën 500 mij euro në shtëpinë e ish-zyrtares...

FOTO/ Momenti kur hajduti i hyn në shtëpi dhe i vjedh armën gardistit

Janë publikuar pamjet e momentit kur hajduti hyn në shtëpinë e punonjësit të Gardës dhe i vjedh armën e shërbimit. Ditën e sotme një punonjës...

VIDEOLAJM/ Momenti kur Vangjush Dako del nga burgu

Vetëm pak orë pasi gjykata ndryshoi masën e sigurisë ndaj ish-kreut të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, është bërë dhe transferimi i tij nga...

Shpërthim me tritol në një shtëpi në Durrës

Një shpërthim me tritol raportohet të ketë ndodhur në një banesë në afërsi të qendrës së Durrësit. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur...

Tragjedi/ Nëna u merr jetën 4 fëmijëve (Postimi i fundit)

Tragjedi në SHBA. Një tragjedi e paimagjinueshme familjare ka ndodhur në Misuri të SHBA-së me një nënë që i vuri zjarrin dhe djegur katër...

Tronditëse! Nëna në paraburgim, 3 fëmijët e mitur gjenden të pa jetë në shtëpi

Tre fëmijë të mitur janë gjetur të pajetë në banesën e tyre në Angli. The Sun raporton se të miturit, dy djem dhe një vajzë ishin...

Latest news

/5pyetjet.al