-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

siguri e lart

Bjellorusia mban zgjedhje nën masa të rrepta sigurie, opozita bën thirrje për bojkot

Bjellorusia po mban sot zgjedhje parlamentare dukshëm të kontrolluara dhe nën masa të larta të sigurisë në qendrat e votimit, për të cilat opozita...

Latest news

/5pyetjet.al