-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Sot

MOTI SOT: Paraditja diell e temperatura të larta, por pasditja…

Do të mbetet territori shqiptar nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme duke bërë që orët e paradites të dominohen nga kthjellime dhe vranësira...

HOROSKOPI SOT: Hëna është e kundërt, ndaj kushtojini vëmendje…

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillHëna është e kundërt, ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Mund të ketë grindje dhe debate...

MOTI SOT: Paraditja me diell, por pasditja sjell surpriza të pakëndshme!

Do të vijojë ndikimi i masave ajrore të ngrohta dhe të lagështa në territorin shqiptar, duke sjellë mot të kthjellët dhe temperatura të larta...

HOROSKOPI SOT: Në dashuri duhet të ruhet gjakftohtësia, në punë do keni një dozë të mirë stresi!

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 PrillNë dashuri duhet të ruhet gjakftohtësia pasi ka mjaft tension në ajër. Edhe në punë do keni...

HOROSKOPI SOT: Çdo lloj teprimi duhet shmangur. Keni shumë presion!

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillÇdo lloj teprimi duhet shmangur. Keni shumë presion, veçanërisht në punë. Këshilla është të qëndroni të qetë...

MOTI SOT: Paraditja me diell, por pasditja… Ja si do luhaten temperaturat!

Mbeten masat ajrore të paqëndrueshme në Ballkanin Perëndimor duke diktuar kushtet e motit edhe në Shqipëri.Për pasojë, orët e paradites do të jenë me...

HOROSKOPI SOT: Dita nis me pak lodhje, mundohuni të mos mbylleni në shtëpi!

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillDita nis me pak lodhje, ndihesh pak i mërzitshëm dhe ke nevojë për shtytjen e dikujt. Mundohuni...

Këmbimi valutor sot, me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.8 lekë.Sot monedha evropiane...

MOTI SOT: Rriten ndjeshëm temperaturat, koha e plazhit erdhi!

Deri në orët e mesditës, kthjellimet do të jenë mbizotëruese në pothuajse gjithë vendin tonë, ku intervalet e gjata me diell do të jenë...

HOROSKOPI SOT: Përfitoni nga kjo ditë, koha ideale për punën dhe dashurinë!

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillNëse jeni në një lidhje dhe keni plane, tani është koha e duhur për t'i vënë ato...

Latest news

/5pyetjet.al