-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#SPAK

‘SPAK ka bërë mashtrim topotgrafik’, Argita Malltezi: Procesi ndaj Berishës politik

Vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi gjatë një konferencë për median ka deklaruar se procesi ndaj Berishës është politik. Nuk kanë munguar as akuzat...

Bardhi pak minuta në SPAK: Më bënë vetëm një pyetje

Gazment Bardhi është paraqitur sot në SPAK pas kallëzimit të Olsi Ramës. Pasi u mor në pyetjet nga prokurorët ai tha se dosja "Xibraka" është...

Dosja Xibraka/ Bardhi pritet të dëshmojë sot në SPAK

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi do të dëshmojë sot në Prokurorinë e Posaçme për çështjen Xibraka. Ai ishte thirrur të dëshmonte më...

LIVE-Dumani flet për punën e prokurorëve: Jam kritik dhe me veten

Drejtuesi i SPAK, Altin Dumani është pyetur në Komision e Ligjeve nëse është i kënaqur me punën e prokurorëve të SPAK. ‘Patjetër që unë jam...

LIVE-Dumani: Prokurorëve të SPAK duhet t’iu jepet mundësia për rikandidim

Kreu i SPAK, Altin Dumani ka folur dhe një herë për mandatin e prokurorëve të posaçëm. Dumani u shpreh se kërkojnë t'iu jepet mundësia për...

Dumani te ‘Ligjet’: Po përgatitet një strategji për krimet zgjedhore, prezantohet në janar

Kreu i SPAK, Altin Dumani gjatë fjalimit në komisionin e Ligjeve u shpreh se po përgatitet një strategji në lidhjej me hetimet për krimet...

Kryebashkiakja e Roskovecit paraqitet në SPAK

Kryetarja e bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është paraqitur sot në Prokurorinë e Posaçme. Ajo është kallëzuar në SPAK nga koalicioni i Berishës e Metës për...

‘I dërgoi Trejsit 500 dollarë’, del lidhja e modeles me kreun e klanit Duka

Shpesh herë vajzat e showbizit janë bërë pjesë e dosjeve hetimore të cilat tregojnë lidhjet e tyre me njerëz nga bota e krimit. Trejsi Sejdini,...

SPAK hetim për pasurinë e Erion Veliajt dhe familjarëve të tij

SYRI ka siguruar në mënyrë ekskluzive kërkesën që prokurori i SPAK, Ols Dado i ka drejtuar të gjitha bankave të nivelit të dytë në...

Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë, GJKKO rrëzon kërkesën e Blerand Kozicit

GJKKO ka rrëzuar kërkesën e Blerand Kozicit i cili kërkon zëvendësimin e masës së sigurisë arrest me burg në arrest shtëpie. "Kërkuesi Blerand Kozicimë datën...

Latest news

/5pyetjet.al