-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#SPAK

Dumani te ‘Ligjet’: Po përgatitet një strategji për krimet zgjedhore, prezantohet në janar

Kreu i SPAK, Altin Dumani gjatë fjalimit në komisionin e Ligjeve u shpreh se po përgatitet një strategji në lidhjej me hetimet për krimet...

Kryebashkiakja e Roskovecit paraqitet në SPAK

Kryetarja e bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është paraqitur sot në Prokurorinë e Posaçme. Ajo është kallëzuar në SPAK nga koalicioni i Berishës e Metës për...

‘I dërgoi Trejsit 500 dollarë’, del lidhja e modeles me kreun e klanit Duka

Shpesh herë vajzat e showbizit janë bërë pjesë e dosjeve hetimore të cilat tregojnë lidhjet e tyre me njerëz nga bota e krimit. Trejsi Sejdini,...

SPAK hetim për pasurinë e Erion Veliajt dhe familjarëve të tij

SYRI ka siguruar në mënyrë ekskluzive kërkesën që prokurori i SPAK, Ols Dado i ka drejtuar të gjitha bankave të nivelit të dytë në...

Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë, GJKKO rrëzon kërkesën e Blerand Kozicit

GJKKO ka rrëzuar kërkesën e Blerand Kozicit i cili kërkon zëvendësimin e masës së sigurisë arrest me burg në arrest shtëpie. "Kërkuesi Blerand Kozicimë datën...

Megaoperacioni i SPAK/ Policia: 13 persona u larguan nga Shqipëria para zhvillimi të aksionit

Policia e Shtetit ka dalë me një deklaratë në lidhje me megaoperacionin e zhvilluar nga SPAK. Policia thotë se 13 persona për të cilët është...

Banushi te ‘5 Pyetjet’: Për Durim Bamin jepeshin 1 milionë euro për të vrarë

Gazetarja Keti Banushi dha detaje të mëtejshme nga dosja në emisionin "5 Pyetjet nga Babaramo", ajo tha se për Durim Bamin jepeshin deri në...

Përgjimet për megaoperacionin e SPAK, avokati: Kanë ardhur nga Franca

I ftuar në emisionin "5 Pyetjet" avokati Arbër Hoxha ka folur për anën juridike të operacionit të SPAK dhe përgjimet nga SKY dhe Encrochat. "Ideja...

Berisha: Megaoperacioni u dekonspirua 9 orë para se të niste, Dumani mashtroi

Ish kryeministri Sali Berisha në një deklaratë për median thotë se operacioni i SPAK u dekonspirua dhe shumë prej bosëve arritën të largohen jashtë...

Meta për çështjen e Berishës: Ajo që po i ndodh, çmenduri

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar nga Ljubljana për çështjen e ish-kryeministrit Sali Berisha duke thënë se ajo që po ndodh...

Latest news

/5pyetjet.al