-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

të djegë gruan

Tentoi të digjte gruan me benzinë, dënohet me 12 vjet burg shqiptari në Greqi

Një dënim total prej 12 vitesh burgim është vendosur nga Gjykata e Vogël e Jurisë së Volos për një shtetas shqiptar 52-vjeçar dhe një...

Latest news

/5pyetjet.al