-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tren

Zvicër/ I riu merr peng trenin me pasagjerë, ekzekutohet nga policia

Pas ndërhyrjes së policisë ka përfunduar pengmarrja prej 4 orësh nga një 32-vjeçar iranian, i cili mori peng 15 pasagjerë në një tren të...

Kim Jong Un me tren për negociata në Rusi

Guvernatori i Primorsky, Oleg Kozhemyako së fundmi ka thënë se së bashku me ministrin e burimeve natyrore të vendit Alexander Kozlov, ai zhvilloi negociata...

Prishet në mes të rrugës treni me naftë, bllokon hekurudhën dhe aksin Vlorë-Fier

Pasditen e sotme ka pësuar një defekt treni i cili transporton naftë bruto në zonën e Petroliferës në Vlorë. Mësohet se treni ndodhej në Mifolit...

A kanë dorë rusët? Zbulohet e vërteta pas krizës së aksidenteve hekurudhore

Pas më shumë se 20 aksidenteve hekurudhore të ndodhura në Poloni javët e fundit, autoritetet besojnë se kanë zbuluar se kush ka ndërhyrë te...

Detaje tronditëse nga aksidenti tragjik që u mori jetën 5 punëtorëve të hekurudhës

Një tren në Itali përplasi për vdekje pesë punëtorë që po punonin në shina në zonën e Torinos. Dy të tjerë shpëtuan mrekullisht. Aksidenti ka...

Aksident i tmerrshëm në Torino, treni me 160 km/h merr para punëtorët e hekurudhës, 5 të vdekur

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak pas mesnatës në Torino të Italisë, ku një tren që udhëtonte drejt Torinos ka marrë përpara disa...

Tragjike! Sherr në tren, djali vritet në sytë e nënës

Sulm fatal në Calolziocorte (Lecco). Një i ri u godit me thikë brenda stacionit të trenit në kulmin e një sherri në Itali. 23-vjeçari...

Treni del nga shinat, mbyllet tuneli hekurudhor

Autoritetet në Zvicër kanë vendosur të mbyllin tunelin më të gjatë në botë hekurudhor, pas daljes së një treni nga shinat, aksident që e...

Treni godet makinën, plagoset një person

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në fshatin Rramanli të Kumanovës ku një makinë është goditur nga treni. Sipas dëshmitarëve në zonë aksidenti ka...

Treni përplas makinën mbi shina (FOTO)

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Kosovë. Të përfshira janë një veturë dhe një tren, sipas mediave në Kosova.

Latest news

/5pyetjet.al