-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

turistë

Mes errësirës, humbasin dy turistë në Malin e Dajtit

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, në bashkëpunim me Forcën Kombëtare të Sigurisë Publike, i vijnë në ndihmë 2 turistëve çekë, të cilët...

Pushimet kthehen në tragjedi! Burri qëllon gruan 41 herë me thikë në qafë dhe në trup

Një turist britanik 28-vjeç qëlloi për vdekje me thikë bashkëshorten në dhomën e hotelit në Turqi. 26-vjeçarja u gjet e vdekur në hotelin e...

Stuhia bllokon 23 turistë brenda kanionit

23 turistë të kombësive të ndryshme janë bllokuar për disa orë në kanionet e Langaricës si pasojë e stuhisë që përfshirë Shqipërinë. Policia dhe zjarrfikësja...

U bllokuan në kanionet e Gjipesë, shpëtohen dy turistët belgë

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=VKqgMmByrDs?si=jRUHtC8Tyqu8bOX1] Dy turistë belgë janë shpëtuar nga policia dhe shërbimet zjarrfikëse pas bllokimit disa orë në kanionin e Gjipesë. Pas 5 orësh kërkime u bë...

U nxorën me litar, shpëtohen dy turistë në kanionin e Gjipesë

Mbrëmjen e sotme dy turistë belgë të cilët po eksploronin kanionin e Gjipesë kanë mbetur të bllokuar për disa orë duke rrezikuar jetën në...

DETAJE/ Vdekja e gjermanes në Shalë, 5 turistët ranë në greminë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shalë të Shkodrës, ku një grup turistësh që kanë qenë duke ngjitur malin, në afërsi të...

Po ecte në mal, bie në greminë dhe vdes turistja gjermane në Theth

Një turiste 31-vjeçare gjermane ka ndërruar jetë pasi ka rënë në greminë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur teksa ajo po bënte ecje me një grup...

Një polic në Egjipt vret dy turistë izraelitë

Një polic i Egjiptit hapi zjarr ndaj turistëve izraelitë në qytetin Aleksandria në Mesdhe, duke vrarë të paktën dy shtetas të Izraelit dhe një...

VIDEO/ Turistët francezë shpëtojnë për mrekulli pas shpërthimit në një hotel

Turistët francezë kanë shpëtuar për mrekulli pasi kanë dalë nga dhoma e tyre në hotelin Mad Monkey në Sidnei të mërkurën, pas shpërthimit të...

Ishin nisur drejt një kampingu, viktimat e aksidentit në Itali ishin turistë të huaj

Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Italinë rreth orës 20:00 ku  një autobus plot me pasagjerë ka rënë nga mbikalimi...

Latest news

/5pyetjet.al