-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

urim

Sot Pashkët katolike, kryeministri Rama uron besimtarët

Besimtarët katolikë kremtojnë ditën e sotme festën e Pashkëve, që shënon ringjalljen e Jezu Krishtit pas kryqëzimit. Kreu i qeverisë Edi Rama ka përcjellë një...

Meta uron Kryemadhin për ditëlindje: Edhe 100 pranvera Super Mona!

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen dhe presidenti Ilrir Meta përmes një postimi në Facebook e ka uruar me një foto kur...

Fifi feston ditëlindjen, Adis Patushi i bën urimin e veçantë

Ditën e sotme, Fifi feston ditëlinjen e saj të 28-të dhe padyshim që nuk mund të mos mungonte edhe urimi i partnerit të saj,...

Meta uron 8-marsin: Mirënjohje të veçantë për rolin tuaj të pazëvendësueshëm

Presidenti Ilir Meta ka dhëne një mesazh për të gjitha nënat, gratë e vajzat shqiptare, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Urimi i Metës Një urim të...

Me momentin më emocionues në “BB VIP”, Beatrix uron Albanin për ditëlindje

Këngëtari i njohur, Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen. Artisti ka marrë shumë urime, por ai që ka tërhequr më shumë vëmendje është i motrës...

Basha: Urimet e mia për rizgjedhjen e Frank-Walter Steinmeier si President i Gjermanisë

Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar presidentin e Gjermanisë Frank-Walter Steinmeier për rizgjedhjen e tij në këtë post. Basha shkruan se i uron një mandat të...

Latest news

/5pyetjet.al