-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

urim

Meritoni ka sot ditëlindjen, ja urimi special që i bëri Ilnisa

Meriton Mjekiqi ka festuar sot ditëlindjen. Banori i njohur ka marrë ditën e sotme shumë urime nga banorët, shokët dhe familjarët. Mes urimeve ishte dhe ai...

Begaj uron presidenten e Maqedonisë së Veriut: Të forcojmë marrëdhëniet

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj ka uruar sot Gordana Siljanovska-Davkova pasi u zgjodh Presidente e Republikës së Maqedonisë së Veriut, si e para grua...

Kryeministri Rama uron besimtarët ortodoksë për Pashkët

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët ortodoksë për festën e Pashkëve. Nëpërmjet një postimi në Facebook, të cilin e ka shoqëruar me një foto të...

‘Sado i pathyeshëm të duket djalli…’ Meta jep mesazhin e bukur për Pashkët

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka uruar besimtarët në Pashkën ortodokse. Në një postim në rrjetet sociale, ai ka shkruar se ngjallja e...

‘Krishti u ngjall për ne’, Lindita Nikolla uron pashkët

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla, me rastin e Pashkës, ka uruar të gjithë besimtarët ortodoksë. Përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social “Facebook” në...

Live nga spektakli, Ledioni bën urimin e veçantë me Luizin dhe Kiarën

Teksa mesditën e sotme çifti Kiara-Luiz morën dhuratën më të bukur në botë, ardhjen në jetë të vajzës së tyre, urimet e përzemërta nuk...

Begaj uron Fitër Bajramin: Le të jenë shqiptarët qytetarë të denjë për veten dhe shoqërinë

Presidenti Bajram Begaj ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e festës së Fitër Bajramit nga qyteti i Elbasanit. Begaj ka vizituar xhaminë e “Ballies”...

NATO feston 75-vjetorin, Begaj: Të bashkuar me aleatët tanë

Ditën e sotme NATO feston 75-vjetorin. Kjo ngjarje do të shënohet me ceremoni të ndryshe në selinë qendrore të aleancës në Bruksel, si dhe...

Spiropali uron Pashkët: Nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali, përmes një postimi në Facebook, ka uruar besimtarët e krishterë për Pashkët katolike. “Zoti qoftë me...

Begaj uron Ditën e Verës: Begati dhe gëzim në çdo shtëpi shqiptare

Presidenti Bajram Begaj ka përcjellë një urim për festën e Ditës së Verës. “Në fëmijërinë time, 14 Marsi niste me të vegjlit që shpërndanin në...

Latest news

/5pyetjet.al