-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vakt

Vuani nga pagjumësia? Ja disa ushqime që u ndihmojnë për të “mposhtur” problemin tuaj

Ushqimi që hani dhe koha e vakteve tuaja mund të ndikojnë në atë se sa lehtë bini në gjumë dhe sa qetësuese është nata...

Cili është mëngjesi më i shëndetshëm?

Ekspertët thone4 që vakti i parë duhet të hahet rreth orës nëntë ose 10 të mëngjesit. Nëse zgjoheni në shtatë, hani mëngjes në 10,...

Latest news

/5pyetjet.al