-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vjedhje

Vodhën me pistoletë lodër dy persona në Tiranë, arrestohet adoleshenti

Forca “Shqiponja”, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr. 1, pas marrjes së njoftimit ditën e djeshme, në sheshin “Skënderbej”, rreth orës 03:20, dy...

Tentuan të vjedhin me armë banesën, autorët me “Audi” qëlluan drejt policisë dhe larguan drejt…

Policia është vënë në ndjekje të autorëve të cilët tentuan që të grabisin me armë një banesë në fshatin Prush të Tiranës. Autorët kanë qenë...

Inceneratori i Tiranës, 15 urdhër arreste, mes tyre dhe drejtorë të Bashkisë

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme firmosi të premten, me kërkesë të Prokurorisë së Posaçme, 15 urdhëra arresti, si pjesë e hetimeve për inceneratorin e...

Kapet hajduti i bizneseve, 3 vjedhje në 4 ditë

Nj 31-vjeçar ka rënë në pranga natën e mbrëmshme në Durrës. I riu ishte shpallur në kërkim nga policia dhe dyshohet se në 4 ditët...

Vidhnin dyqanet e lagjes, zbulohen tre të miturit, në pranga një 41-vjeçar

Tre raste vjedhjesh janë raportuar në orët e fundit në Tiranë. Ngjarjet kanë ndodhur në zonën e Unazës së Re dhe po procedohen penalisht 4...

“Të kanë bërë magji, duan të të vrasin çunin”, gruaja: Më vodhi 13 mln lekë, më hodhi diçka…

Në fshatin Zhamë të Lushnjes janë grabitur në një banese rreth 13 milion lekë të vjetra në mes të ditës nga një e dyshuar...

Vodhi makinën dhe doli për xhiro, në pranga 17 vjeçari

Një 17-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Gjirokastër. Sipas asaj që raportohet nga policia, i mituri i kishte vjedhur një makinë në Konispol, dhe...

Automjetet e vjedhura në vendet e BE-së, me dokumente false në Shqipëri, arrestohet 55-vjeçari

Policia në Fier ka arrestuar një 55-vjeçar me inicialet E. Z., banues po në Fier dhe ka shpallur në kërkim një 38-vjeçar me inicialet...

Çmimi i vajit të ullirit në Spanjë, supermarketet vendosin pajisje kundër vjedhjes 

Prodhuesi më i madh në botë i vajit të ullirit, Spanja, mësohet se nëpër supermarkete ka vendosur pajisje kundër vjedhjes se shisheve të vaji,...

VIDEO-Kokën mbuluar, arrestohet hajduti me 40 mijë Euro dhe 10 mijë Dollarë fals

Vodhën një shumë parash në një banesë, në qytetin e Vlorës, identifikohet, kapet dhe vihet në pranga njëri prej autorëve të dyshuar, ndërsa po...

Latest news

/5pyetjet.al