-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#vlore

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, plagoset 62-vjeçarja

Rreth orës 14:30, në lagjen “Pavarësia”, në banesën e 62-vjeçares, dyshohet se ka shpërthyer aksidentalisht një bombol gazi. Si pasojë e shpërthimit ka mbetur e...

Pas përfundimit të provimit, konfliktohen keq 2 maturantët në Vlorë

Ditën e sotme 2 maturantë janë konfliktuar deri në përplasje fizike. Pas përfundimit të provimit të matematikës në oborrin e një prej gjimnazeve të qytetit...

Akuzohej për dhunë dhe trafikim armësh, në pranga polici në Vlorë

AMP në bashkëpunim me DVP Vlorë kanë ndaluar punonjësin e policisë të Komisariatit Himarë F.XH., i dyshuar për kryerjen veprave penale “Përndjekje”, “Dhuna në...

Aksident në Vlorë, raportohet për një viktimë dhe një të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Bypassin e Vlorës. Mësohet se një kamion është përplasur me një fouristradë duke shkaktuar një viktimë dhe...

Digjet banesa ku jetonte i moshuari, zjarri vret dhe 70-vjeçarin

Një banesë raportohet të jetë djegur mbrëmjen e sotme në lagjen "Osman Haxhiu" në Vlorë. Banesa ishte e braktisur shumicën e kohës ndonëse një person...

Digjet banesa në Vlorë, dyshohet se mund të ketë një viktimë

Një banesë raportohet të jetë djegur mbrëmjen e sotme në lagjen "Osman Haxhiu" në Vlorë. Banesa ishte e braktisur shumicën e kohës ndonëse një person...

Ushtroi dhunë ndaj babait të tij, arrestohet 40-vjeçari në Vlorë

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi mësohet se G.Z ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Autori i ngjarjes është...

E rëndë në Vlorë, 37-vjeçari vetëvritet me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nartë ku mësohet se një 37-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri por ende nuk dihet arsyeja pse...

Vdekja e 24-vjeçarit në gurore, vihet në pranga drejtuesi teknik i punimeve

Pas vdekjes së 24-vjeçarit Jurgen Veshaj në Vlorë teksa po punonte në gurore me skrep, policia ka arrestuar drejtuesin teknik të punimeve Erald Breganaku. 24-vjeçarin...

Vlorë/ U dëmtua teksa punonte në gurore, ndërron jetë 24-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Brataj në Vlorë. Teksa ka qenë duke punuar në gurore është dëmtuar dhe ka ndërruar jetë 24-vjeçari. Sipas...

Latest news

/5pyetjet.al