-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#vrases serial

U shuan në lule të rinisë, vriten në banesë dy modele, dyshime për vrasës serial

Dy modele janë gjetur të vdekura në një hark të shkurtër kohor në Los Angeles. Nichole "Nikki" Coats dhe Malisa Mooney, 32 dhe 31 vjeç...

Të fiksuar pas serialeve kriminalë? Ja përse ndodh kjo

Pse vajzat në veçanti i pëlqejnë serialet kriminale apo dokumentarët e vrasësve serialë? Cili është mendimi i psikologjisë dhe shkencës në përgjithësi për këtë...

Pse të gjithë janë të fiksuar pas vrasësit serial Jeffrey Dahmer dhe serialit që po thyen rekorde në Netflix?

Në botën e televizionit është hiti i momentit. ”Dahmer”, seriali i platformës Netflix i frymëzuar nga historia e vërtetë e Xhefri Dahmerit, vrasësit serial...

Latest news

/5pyetjet.al