-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

wake up

Beniada flet për herë të parë për ndarjen me Blerti Hajdari: Rëndësi ka…

Beniada Nishani ka konfirmuar ndarjen nga vëllai i Arbër Hajdarit duke pranuar se është single. Në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ajo u shpreh...

Luizi humb fronin, ja kush është në vend të parë për ndjekshmëri

Pas pjesëmarrjes në “BBV” Luiz Ejlli arriti që të fitojë zemrat dhe vëmendjen e një publiku të gjerë duke u cilësuar si ‘fenomeni’ i...

Donald Veshaj: Çdo njeri gabon, do të beja disa gjera ndryshe po të rifutesha në BBV

Donald Veshaj, ka folur në emisionin "Wake Up", për eksperiencën e tij në BBV. Ai është shprehur se po të kishte mundësinë të rikthehej...

Monika tregon për mungesën e ish-banorëve të BBV në ditëlindjen e saj

Aktorja Monika Lubonja, ka treguar pse kanë munguar disa ish-banorë të “Big Brother VIP”, në festën e ditëlindjes së saj. Monika sot ka qenë...

Latest news

/5pyetjet.al