-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ylli Limani

Rikthimi i “X Factor”, ja cili këngëtar i njohur i bashkohet jurisë

Ai e nisi karrierën e tij si konkurrent në "The Voice Of Albania", por sot do të ulet në panelin e jurisë për të...

Transformim total, Ylli Limani mahnit me ndryshimet e reja

Yll Limani na ka befasuar me ndryshimin drastik që ka pësuar në trupin e tij, brenda vetëm 6 muajve palestër. Nëse më parë s’i dallonin...

Keqtrajtimin e të miturit në Kosovë, reagon Yll Limani

Këngëtari Ylli Limani ka reaguar për ngjarjen që tronditi opinionin publik, ku një 3-vjeçar u dhunua brutalisht nga 2 edukatore dhe kuzhinierja e kopshtit...

Më të ndjekurit e gushtit, ja ku renditet Luizi dhe Kiara

“Terra Data Analitics” ka studiuar profilet e 621 personazhe të njohur shqiptarë në “Instagram”, të cilët kishin 1389 postime gjatë muajit gusht. Mes tyre, janë...

Fansi i bën të papriturën, reagimi epik i Ylli Limanit: Mos m’ngushto se…

Yll Limani është një ndër këngëtarët më të preferuar nga publiku shqiptar. E teksa tashmë konceret e tij gjatë këtij sezoni veror janë të...

Ylli Limani nuk përmbahet, poston foto nga dasma e Arbana Osmani

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj pak ditë më parë organizuan një ceremoni luksoze të dasmës në...

Ylli Limani ka ankesa për dasmën e Arbanës?

Është martuar mbrëmë në Toskanë (duke vërtetuar edhe lajmin që Kryefjala.com e tha e para) moderatorja Arbana Osmani. Dasma ka qenë tepër diskrete me të...

Ylli Limani publikon foto nga dasma e Arbanës dhe Eduartit

Ditën e sotme, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me një ceremoni martesore në Toscana, Itali. Përgjatë ditëve të fundit...

Një liste e gjatë me “yje”, Luizi zbulon e emrat për bashkëpunimet e ardhshme

Fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, duket se ka vendosur që t’i përkushtohet shumë fort pasionit të tij, muzikës. Mbrëmë teksa ishte i...

Ylli Limani tregon eksperiencën e tij me agjërimin

Në ditën e Fiter Bajramit, në ditën e shënuar kur përfundon agjërimi dhe sakrifica e besimtarëve myslimanë, edhe Ylli Limani ka treguar se si...

Latest news

/5pyetjet.al