-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

zevendeskryeministrja

Voton edhe Belinda Balluku: Uroj një proces të qetë, siç e meriton Shqipëria!

Zëvendës kryeministrja Belinda Balluku është dhe një ndër të parat nga radhët e qeverisë që ka votuar për zgjedhjen e kryebashkiakut të ri të...

Latest news

/5pyetjet.al