-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bora Zemani publikon sot këngën “Nuk jam si ti”

Kryesoret

Bora Zemani është tashmë personazhi më i komentuar në mediat rozë.

Pak minuta më parë, Bora ka postuar në Instagram nje story ku paralajmeron…Jeni gati? Dhe me pas një post ku shprehet se ne oren 20 00 publikon kengen e saj me te re…Nuk jam si ti…Nje surprize por nuk e dime ende nese eshte nje dedikim…?

Ose ndoshta është një gënjeshtër për 1 Prillin. Kjo mbetet për tu parë deri në mbrëmje.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit