-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Donald Veshaj

I tha “po” propozimit, familjet e Borës dhe Donaldit mblidhen së bashku

Nata e shndërrimit të viteve i ka bërë bashkë familjen e  Bora Zemanit dhe atë të Donald Veshaj. Moderatorja ka postuar një foto në InstaStory...

Sara Hoxha: Ky është moderatori më i mirë në Shqipëri…

Për producenten Sara Hoxha, Ledion Liço është moderatori më i mirë në Shqipëri në spektaklet televizive. I pyetur nga moderatorët Donald dhe Romeo Veshaj, ajo...

Bora Zemani: Ja cili është momenti më i bukur që kam përjetuar me Donaldin

Bora Zemani rrëfeu gjatë intervistës në "S'e luan topi" se xhelozia në marrëdhënien e tyre ka qenë në maksimum dhe se janë përballur me...

“E ndiqja me sy…”, Bora: Ja si ishte takimi i parë me Donaldin

Moderatorja Bora Zemani në fund të këtij viti të suksesshëm për të, është e ftuar në “S’e luan Topi” në Top Channel. Bora tregoi mes...

“Ai jeton me ne…”, Donaldi flet për raportin me Arborin

Një moment shumë i veçantë në propozimin e Donaldit për Borën ishte padyshim prania e Arborit. Për herë të parë aktori ka folur në Klan...

Jonida dhe Romeo në “BBV3”? Këngëtarja: Do t’i vija zjarrin…

Edhe pak javë na ndajnë nga nisja e edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip’.  Një prej emrave të shumëpërfolur që do të marrë...

“Unazën e Borës e bleva unë, jo Donaldi”, Romeo tregon të vërtetën e propozimit

Pas një performace me këngëtaren Fifi në spektaklin “Dancing With The Stars”, Romeo Veshaj ka ndarë me publikun disa detaje nga prapaskenat e propozimit...

Bora dhe Donaldi në pritje të një fëmije?

Çifti i njohur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë kanë zbuluar planet për martesë. Aktori dhe moderatori i propozoi partnerës së tij gjatë premierës së...

VIDEO/ Zbulohet lidhja e gazetares shqiptare me vëllain e binjakëve Veshaj

Mbrëmë në premierën e filmit “5 Herë Jo”, një detaj për të mos u humbur ishte dhe dalja e vëllait të binjakëve, Mario Veshaj....

VIDEO/ Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit

Donald Veshaj i ka propozuar për martesë Bora Zemanit, ku më pas moderatorja i ka thënë "po" mes lotësh partenerit të saj. Dita e sotme...

Latest news

/5pyetjet.al