-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Big Brother Vip

Efi Dhedhes takohet me Heidi Bacin? Ish banorja nuk i kthen përgjigje

Efi Dhedhes është një nga ish-banoret e “Big Brother VIP 2” më të pëlqyera dhe të komentuara nga publiku. Ajo është mjaft aktive në profilin...

“Më ka marrë malli”, Juli poston foton e veçantë

Ish-finalisti i “Big Brother VIP3”, Julian Deda, është mjaft aktiv në profilet e tij në rrjetet sociale. Ai ndan me mijëra ndjekësit në “Instagram”...

Romeo me pasthirrma të çuditshme në aeroport, Heidi: Do ndahemi!

Çifti Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë duke jetuar historinë e tyre të dashurisë pas përfundimit të Big Brother. Së fundmi çifti ka qenë...

Françeska Murati dhe Sara Gjordeni janë bërë shoqe? Ja si qëndron e vërteta

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Françeska Murati nisi një rrugëtim të ri në emisionin ‘She’s On Top’, si anëtare e jurisë së programit. Ajo...

Çifti Romeo Veshaj dhe Heidi Baci surprizohen nga fansat e tyre

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi vijojnë të jenë një prej çifteve më të komentuar dhe më të pëlqyer edhe pas përfundimit të Big Brother...

Kriset miqësia me çiftin Romeo dhe Heidi, ja si i ironizon Egla

Aktorja dhe fituesja e edicionit të tretë e Big Brother Vip, mbrëmjen e djeshme ka postuar në “Instastory” një “Ask me a Question”. Një ndër...

“Kur do të martohesh”, ja si përgjigjet Egla Ceno

Aktorja dhe fituesja e edicionit të tretë të Big Brother Vip Egla Cena ka postuar një “Ask me Question” në rrjetin e saj social...

Kundërshtarë në lojë, Julian Deda bën postimin për Romeon

Julian Deda dhe Romeo Veshaj ishin dy nga pretendentët për çmimin e madh të Big Brother Vip. Mirëpo asnjëri nuk ia doli të fitonte pasi...

Egla Ceno dhe Luiz Ejlli janë fqinj? Aktorja: U shkëmbyem në ashensor

Egla Ceno u shpall fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP. Mbrëmjen e kaluar ajo ishte e ftuar në një interviste për emisionin...

“Unë e di sa të vështirë e ke pasur”, letra që përloti Françeska Muratin

Ish banorja e Big Brother VIP Albania 3, Françeska Murati, ishte e ftuar në emisionin S’e luan topi. Modelja e njohur shqiptare u surprizua me...

Latest news

/5pyetjet.al