-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Georgina Rodriguez bën tatuazhin e parë, motivi: Dashuri dhe dhimbje

Kryesoret

Pak muaj më parë, konkretisht në prill, mësuam për humbjen tragjike të vogëlushit që prisnin Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo.

“Dhimbja më e madhe që mund të ndjejnë prindërit”, tha çifti në një deklaratë.

“Vetëm lindja e vajzës sonë na jep forcën për ta jetuar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi”.

Georgina ka dashur t’i kushtojë disa fjalë të bukura djalit që ka humbur.

“Zemër, ti je engjëlli ynë. Ne do të të duam gjithmonë”, ka shkruar ajo pas humbjes së vogëlushit.

Përveç kësaj, futbollisti u shfaq mirënjohës për të gjithë njerëzit që pas kësaj humbjeje kishin ishin mbështetës ndaj tyre.

Fëmija tjetër që ata prisnin, Bella Esmeralda, ka lindur pa komplikime.

Georgina Rodriguez ka bërë një tatuazh për nder të foshnjës së saj të ndjerë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit