-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#tatuazh

FOTO/ Vdiq pas shembjes së rrugës në Londër, policia dyshon se është shqiptar

Dedektivët e Londrës kanë publikuar një imazh elektronik të një burri i cili u rrëzua në perëndim të Londrës dhe vdiq gati 10 ditë...

“Mu mërzit”/ A po ndahen Victoria dhe David Beckham?

Së fundi rrejti u mbush me aludime se Victoria dhe David Beckham po ndaheshin, shkak për këto dyshime u bë një tatuazh i fshirë...

Georgina Rodriguez bën tatuazhin e parë, motivi: Dashuri dhe dhimbje

Pak muaj më parë, konkretisht në prill, mësuam për humbjen tragjike të vogëlushit që prisnin Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo. “Dhimbja më e madhe që...

Drejt divorcit, Stallone heq tatuazhin me portretin e bashkëshortes

Çifti i Hollivudit Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin i dhanë fund martës së tyre pas 25 vitesh. Jennifer Flavin ka kërkuar zyrtarisht divorcin nga bashkëshorti...

Pas 25 vitesh martesë Sylvester Stallone ndahet nga gruaja

Jennifer Flavin dhe Sylvester Stallone po divorcohen pas 25 vitesh martesë. Gruaja e tij dorëzoi dokumentet e divorcit të premten, mendohet se çifti ka...

Latest news

/5pyetjet.al