-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Nuk flet me Victoria Beckham”, Nicola Peltz sqaron një herë e mirë marrëdhënien me vjehrrën e saj

Kryesoret

Kohët e fundit, kanë qarkulluar kudo thashetheme se Nicola Peltz nuk ka marrdhënie të mira e bashkëshortit të saj, Victoria Beckham.

Por Nicola i ka përgënjeshtruar këto dhe ka dhënë se nuk ka dramë mes saj dhe vjehrrës së saj.

“Ata janë vjehërr të shkëlqyer,” tha Nicola për “Grazia”, për Victoria dhe David Beckham .

Përpara se të martohej me Brooklyn në prill, u raportua se Nicola do të vishej në dasëm me një fustan nga Victoria. Megjithatë, shumë njerëz u habitën kur panë Nicola të veshur me një fustan të personalizuar Valentino në ditën e saj të madhe.

“Epo, unë po planifikoja të vishja fustanin e nusërisë së Victoria dhe isha vërtet shumë e emocionuar që mund të vishja një dizajn që krijoi vjehrra ime e ardhshme. Mendova se ishte kaq e bukur dhe një histori kaq e bukur” shpjegoi Nicola në intervistën e saj.

Pak para dasmës, atelieja e Victoria tha se nuk mund të kalonin me dizajnin që kishte në mendje Nicola, duke shtuar se ajo, një mikeshë, stilistja e saj Leslie Fremar dhe mamaja e saj Claudia po punonin për të dizajnuar një fustan martese të Victoria Beckham, të cilën ajo ishte e emocionuar ta vishte.

“Mendova, ‘Oh, kjo do të jetë shumë argëtuese. Një nga shoqet e mia më të mira dhe mamaja ime.’ U lidhëm për të filluar dizajnimin e fustanit dhe më pas kaluan disa ditë dhe unë nuk dëgjova asgjë”, tha Nicola .

“Victoria telefonoi mamin tim dhe tha se atelieja e saj nuk mund t’ia dilte. Kështu, fola me nënën time dhe Leslie-n dhe thashë: ‘Epo, për fat të keq, kjo nuk mund të ndodhë, kështu që cili është hapi tjetër?’”, shpjegoi Nicola 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit