18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I dyti! Pas Berishës, Gjekmarkaj ulet në krahun e PS-së

Kryesoret

Seanca e sotme plenare e Kuvendit ishte e mbushur me debate dhe diskutime të forta mes palëve, por edhe batuta.

Momenti kulminant ishte veprimi i Sali Berishës për t’u ulur në krahun e deputetëve të PS-së që shkaktoi të qeshura në sallë.

Por ky nuk ishte kalimi i vetëm pasi pas Berishës ishte edhe Agron Gjekmarkaj që kaloi në krahun e PS-së duke u fotografuar me Pandeli Majkon duke biseduar.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit