-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

La casa del Papel rikthehet me personazhin e Berlinit

Kryesoret

Një nga personazhet që ra në sy për publikun përmes serialit La Casa de Papel  ishte Berlini. 

“Narcisi romantik” i luajtur nga Pedro Alonso ishte aq i dashur për teleshikuesit, pavarësisht karakterit të tij të veçantë, sa nuk ishin të paktë ata që humbën interesin për episodin që tregon se po vritet.

Megjithatë, Netflix dhe produksioni i La Casa de Papel u kujdesën për ta dhe po përgatisin një rikthim të serialit, kushtuar jetës së Berlinit.

Xhirimet do të fillojnë më 3 tetor dhe do të zhvillohen në Madrid dhe Paris. Kasti i serialit është shpallur dhe do të përfshijë Michelle Jenner si Kayla, Tristan Ulloa si profesor dhe këshilltar i Berlinit Damian, Begona Vargas në rolin e Cameron, Julio Pina Fernandez si mikun e tij besnik, Roy dhe Joel Sanchez në rolin e Bruce.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit