-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fotoja që po thyen rrjetin! Messi fle me Kupën e Botës

Kryesoret

Sulmuesi argjentinas Lionel Messi dhe Kupa e Botës në një shtrat. Trofeu më i lakmuar i planetit dhe lojtari më spektakolar i dekadave të fundit, duken të pandashëm gjatë 24 orëve të fundit, aq sa sulmuesi argjentinas nuk dëshiron ta lejë në duar të tjera edhe kur fle gjumë.

“Pleshti” pas mbërritjes në Argjentinë dhe festës me tifozët ka fjetur me trofeun. Duket se bashkëshortja e tij, Antonela do ndihet paksa xheloze.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit