-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Olta Gixhari i jep të drejtë Luizit, i tregon cila është frika e tij më e madhe

Kryesoret

Ajo që nuk pritej të ndodhte, ndodhi. Olta Gixhari i jep të drejtë Luizit, por i përmend frikën më të madhe që ai ka dhe ku qëndron diferenca mes tij dhe saj.

Më parë, Luizi dhe Diola kanë debatuar me njëri-tjetrin dhe Diola ka përmendur familjen e saj, bashkëshortin dhe vajzat e saj.

Por, kjo zgjedhje nuk i ka pëlqyer aspak Luizit, i cili i ka thënë se për aq kohë sa ka pranuar të jetë pjesë e atij emisioni dhe formati, duhet të merrte parasysh çdo gjë.

Për këtë teme, Olta sapo u zgjua shkoi në oborr aty ku ishte Luizi dhe diskutoi me të duke i dhënë të drejtë. Ajo çka ndodhi më pas është që Olta i tregoi atij frikën që ai ka sipas saj.

Olta shtoi se diferenca mes saj dhe Luizit, është që ajo i jep të drejtë kur ka, ndërsa ai jo, sepse ka frikë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit