-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

BBV

Ofendoi rëndë Albanin dhe Beatrix, Albërie Hadërgjonaj thirrje Albano Bogdos: Kërko falje publike

Deklarata e rëndë e Albano Bogdos për Alban dhe Beatrix Ramosajn ka bërë që shumë personazhe të njohur të reagojnë. Ndër to sigurisht nuk kishte...

VIDEO/ Albano Bogdo ofendon rëndë Alban Ramosajn

Albano Bogdo këtë sezon të ri televiziv ka ardhur në një rol të ri, këtë herë si moderator. Aktori i humorit ka kaluar në “Vision...

Më të dashuruar se kurrë, reperi italian tatuazh dedikuar Jorit

Ish-banorja e spektaklit televiziv "BBV2", Jori Delli dhe reperi italian, Fred De Palma, po shijojnë lidhjen e tyre, duke krijuar momente të bukura, të...

Shifra të çmendura! Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë

Për një reklamë, shifra që marrin VIP-at apo influencerët shqiptarë në rrjete sociale, duket se është e majme. Por më shumë detaje i ka zbuluar...

Olta ndan lajmin e “keq” për ndjekësit e saj: Taksirat tani të më shihni anëtare jurie

Aktorja Olta Gixhari është anëtarja e parë e konfirmuar e jurisë së spektaklit më të madh të kërcimit, Dancing With the Stars. Lajmi është konfirmuar...

Sherr me Arbanën dhe Eduartin? Pse Luizi hoqi nga Instagrami çiftin?

Në rrjet prej kohësh është përfolur se Luiz Ejlli do të jetë opinionist në Big Brother VIP 3 krahas Zhaklin Lekatarit. Zërat u shtuan pasi...

Fifi lë pas konfliktet e vjetra, përgatitet për garën e re…

Është konfirmuar tashmë që Fifi do të jetë konkurrente e programit të kërcimit “DWTS”. Siç duket ajo i ka lënë pas mëritë e BBV...

Një nga personazhet më të komentuar në “BBV”, zbulohet konkurrentja tjetër e “DWTS”

Juliana Nura ish-banorja e “BBVK” këtë sezon do ta provojë veten në pistën e kërcimit të DWTS. Ajo është konkurrentja e radhës e spektaklit të...

Nisja e punës së re, Ronaldo ka diçka për t’i thënë vetes dhe atyre që e besuan

Pasditen e djeshme filloi sezoni i pestë i emisionit të dashurisë “Përputhen”. Këtë vit ky emision ka ardhur me risi, nisur nga prezantuesja që do...

“Ik more andej”, Ronaldo e tepron me shakanë, planifikon “grabitje” në dyqanin e Antonela Berishës

Ronaldo Sharka e ka tepruar me një shaka dhe kamër të fshehtë të organizuar për Antonela Berishën. Ronaldo së bashku me Erjola Doçin planifikuan një...

Latest news

/5pyetjet.al