-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plani i Luizit rezulton i suksesshëm, eliminohet Maestro

Kryesoret

Armaldo Kllogjeri është larguar nga Big Brother VIP Albania.

Në nominim me Kristin dhe Luizin, Maestro hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh.

Ai është larguar pas 83 ditësh qëndrimi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Tenori i njohur shqiptar u shfaq i mërzitur, teksa kërkoi që ta përcillnin vetëm Olta dhe Kiara.

Ky nominim i fortë u bë pasi artisti shkodran futi në grackë Kristin dhe Armaldon duke i detyruar që t’i thyenin rregullat.

Ata ishin futur së bashku në tualet, gjë që nuk lejohet dhe si dënim nga ‘Vëllai i Madh’ u dërguan në televotim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit