-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Takimi në Ohër, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Kryesoret

Pas njoftimit të BE-së se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashtë ishte i dërguar special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Escobar pas përfundimit të takimit ka dalë nga salla e takimit ku u takua me liderin e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmetin dhe ministrin e Jashtëm maqedonas, Bujar Osmanin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit