-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO-Boçi “zhvesh” rivalin: Shikoni si Llatja më kopjoi idetë

Kryesoret

Gara për bashkinë e Elbasanit është shumë e fortë. Palët po shpalosin programet. Kandidati i opozitës, Luçiano Boçi akuzon rivalin socialist, Gledian Llatja se i ka kopjuar idetë. Akuzën, Boçi e sjell përmes një video.

“Luçiano Boçi më 6 prill të këtij viti fliste për një projekt për lagjen Kala në Elbasan dhe shtëpinë e Lef Nosit, po këto ide prezantoi edhe socialisti Llatja më 12 prill. E njëjta gjë për shtëpinë e Aleksandër Xhuvanit” thotë stafi i kandidatit demokrat.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit