-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

elbasan

I shërbente Erjon Alibejt, u dënua me burg, ish-komisari rekurs vendimit në Gjykatën e Lartë 

Ish-shefi i hetimit të krimeve në Elbasan Leonard Palushi depoziton rekurs në Gjykatën e Lartë ku kërkon të shpallet i pafajshëm duke kundërshtuar vendimin...

Në kërkim për kultivim droge, arrestohen 2 persona në Elbasan

Dy persona në Elbasan janë vënë në prangat e policisë, pasi ishin shpallur në kërkim për kultivim droge. Mësohet se bëhet fjalë për A. M.,...

Rënie masive dherash në Elbasan-Librazhd, frikësohen qytetarët

Në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan ka rënie masive dherash. Si pasojë e reshjve të dendura ka pasur rënie dherash edhe në segmentin “Çezma...

Emri/ Mori makina me qira dhe i shiti 20 mijë euro, arrestohet 37-vjeçari, e pësojnë 2 zyrtarët

37-vjeçari Thanas Beko nga Elbasani përfundoi në prangat e policisë pasi shiti tre automjete që kishte marrë me qira duke i hequr GPS dhe...

Elbasan, i riu tenton të vrasë 37-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan, Siç raportohet nga policia dy persona 37 dhe 28 vjeç kanë pasur një konflikt midis tyre. 28-vjeçari Arnold...

Sekuestrohen në Elbasan 2 garazhe dhe 1 apartament, pronari i dënuar në Britani 

Prokuroria e Elbasanit ka sekuestruar pronat e Leonard Cogës i cili rezulton të jetë i dënuar në Britaninë e Madhe për aktivitete të lidhura...

Tjetër incident në kopsht, vogëlushja përfundon në spital

Një tjetër incident është shënuar në një kopsht në Elbasan. Policia njofton se në spitalin e Elbasanit është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore...

E përplasi me makinë i riu, ndërron jetë rrugës për në spital 74-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e së premtes në Elbasan ku një automjet, me drejtues një 20-vjeçar, ka përplasur një 74-vjeçar. Ky i...

Po ikte të merrte fëmijët, por e goditën nga pas! Vdes pas një muaji në spital

Nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra në aksidentin e trefishtë që u regjistrua para disa javësh në Elbasan 34-vjeçari Juli Sulanjaku, shkruan...

Edukatorja keqtrajton 5-vjeçarin autik në Elbasan

Një tjetër rast dhune është regjistruar në një kopsht publik, kësaj here në qytetin e Elbasanit. Policia nisi procedimin penal për edukatoren O. B.,...

Latest news

/5pyetjet.al