-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Çfarë surprize po sjellin Ledri dhe Romeo? FOTO që ngre dyshimet

Kryesoret

Duket se Ledri Vula dhe Romeo Veshaj kanë bashkuar forcat për një këngë.

Pak javë më parë reperi ishte i ftuar në “Më lër të flas” dhe prej atëherë është shfaqur disa herë me Romeon në mediat sociale.

Sakaq, sot ata kanë postuar një foto artistike ku shihen në një varkë. “Bardha 0459”- shkruhet te varka.

Ndërkohë krah postimit Romeo shkruan “E keni dit!”. Shumë komentues janë të mendimit se bëhet fjalë për një projekt muzikor.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit