-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

projekt

“Heqje imuniteti për deputetët”, PD dorëzon projekt propozimin në Kuvend

Partia Demokratike ka dorëzuar një projekt propozim në Kuvend, ku kërkon heqjen e imunitetit të deputetëve. Sekretari për Reformën Zgjedhore dhe përfaqësuesi ligjor i PD,...

Çfarë përmban projekt statuti i Asociacionit të komunave me shumicë serbe në Kosovë?

Partitë opozitare në Kosovë thanë se e kanë marrë projekt statutin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe, i hartuar nga diplomatët perëndimorë, dhe...

Tenderi i dyshimtë/ ARRSH jep 750 milionë lekë për projektin e aksit Elbasan-Lekaj

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka shpallur fituesin për studim projektimin e aksit rrugor Elbasan-Lekaj (pjesë e Korridorit VIII). Me një ofertë sa 91% e fondit...

Luizi paralajmëron projektin e ri, as në aktrim as në muzikë, ja ku do ta shohim në të ardhmen

Luizi Ejlli që pas daljes nga Big Brother dhe famës së madhe që mori pas shpalljes si fitues i këtij kompeticioni ka vendosur të...

Beniada pjesë e botës së muzikës? Paralajmëron këtë projekt…

Beniada Nishani ka nisur punën për projektin e saj muzikor. Përmes disa fotove të postuara në “Instagram”, modelja tregon se ndodhet në një studio...

Paralajmëron Enca: Do ridashuroheni me mua

Këngëtarja e njohur, Enca ka paralajmëruar se po rikthehet me një projekt të ri muzikor. Përmes disa fotove, artistja ka njoftuar se është drejt finalizimit...

“Ti e di je thesari im”, dedikim për Kiarën, Luiz Ejlli publikon projektin e ri muzikor

Luiz Ejlli ka publikuar para pak minutash projektin e tij më të ri muzikor, një këngë që është dedikim për partneren e tij, Kiara...

“Projekt pilot për gazifikimin në Shqipëri”, Presidenti i Azerbajxhanit: Fillojmë së shpejti

Presidenti Bajram Begaj po mban një konferencë për shtyp me presidentin e Azerbajzxhanit, Ilham Aliyev. Ky i fundit tha gjatë fjalës së tij theksoi se...

“Kam dy vite që i kam”, Fatma “nxjerr” nga moda linjën e re të Kiara Titos

Ditën e sotme Kiara Tito prezantoi projektin e saj të ri, linjën e rrobave të banjos. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen janë modelet...

Çfarë surprize po sjellin Ledri dhe Romeo? FOTO që ngre dyshimet

Duket se Ledri Vula dhe Romeo Veshaj kanë bashkuar forcat për një këngë. Pak javë më parë reperi ishte i ftuar në “Më lër të...

Latest news

/5pyetjet.al