-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Mbyllet rinumërimi për Kuçovën! Bashkia i mbetet PS-së

Kryesoret

Pasditen e sotme ka përfunduar rinumërimi i 18-të kutive për bashkinë e Kuçovës.

Rezultati nuk ndryshon. Fituesi është Kreshnik Hajdari. Nga rezultati i 14 Majit iu hoqën 9 vota që nuk ndryshojnë rezultatin final.

Kandidati demokrat Lefter Maliqi u shfaq disa herë i tensionuar dhe duke hedhur akuza ditën e sotme. Pritet për t’u parë nëse Maliqi do të vazhdojë betejën.

“Ore qafir m*ti, mos provoko”! Momenti kur Maliqi “kacafytet” për votat (VIDEO)

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit