-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kurioz se çfarë dhe kë mban Kiara në “wallpaper” të telefonit? Na e tregon vetë ajo…

Kryesoret

Dita e djeshme për Kiarën dhe për Luizin ishte plot aventura. Dyshja, bashkë me miqtë e tyre ishin në Velipojë, ku bënë shëtitje me skaf por dhe me “Jet Ski”.

Xhirot me “Jet Ski”, dyshja i dokumentoi edhe ne video, që u shpërndanë menjëherë në rrjetet sociale, e që më pas u bënë virale.

Mirëpo duket se perëndimi i Diellit dhe fakti që ishte me Luizin, bënë që Kiara atë moment ta ketë edhe si “wallpaper” në telefon.

Këtë na e tregoi vetë moderatorja duke ndarë foton me ndjekësit e saj.

Kujtojmë se prej disa ditësh, Luizi dhe Kiara janë rikthyer në Shqipëri pas pushimeve që bënë në Turqi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit