-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

luiz ejlli

Olta nuk ndalon thumbat ndaj Luizit: Kush e mban këtë mor zot?

Këngëtari Luiz Ejlli është bërë pjesë e edicionit të tretë të Big Brother në rolin e opinionistit. Por mesa duket aktorja Olta Gixhari kundërshtarja më...

‘U prenë fare’! Luizi futet brenda shtëpisë: Tani fillon loja…

Luiz Ejlli ishte mbrëmjen e djeshme pjesë e “Big Brother VIP”, por si i ftuari special, edhe pse moderatori Ledion Liço me shaka, tha...

Agravon debati mes Romeos dhe Meritonit: Merr gratë e shokëve!

Debatet mes Romeos dhe Meritonit kanë vijuar edhe gjatë publicitetit, teksa situata ka agravuar më tepër. Meritoni e ka akuzuar Romeon se “merr gratë e...

Luizi për debatet Romeo-Meriton: E kanë kuptuar që BBV e dominojnë vajzat

Debati i ashpër mes Meritonit dhe Romeso ka vijuar edhe gjatë "prime"-t të Big Brother Vip mbrëmjen e kësaj të shtune. Këtë përplasje e ka...

Luiz Ejlli rikthehet në Big Brother! Çfarë përmban zarfi i zi?

Zgjedhja e Romeos lider e ka kthyer gjithë shtëpinë kundër ti, teksa qetësi nuk ka pasur as për Heidin. Dy miqtë e dikurshëm Romeo dhe...

Luizi sot në Big Brother? Ja çfarë thotë këngëtari

Mbrëmjen e sotme pjesë e “Big Brother VIP Albania” përgjatë prime-t do të jetë Luiz Ejlli, fituesi i sezonit të kaluar. Ai pritet të japë...

Surprizon sërish Luiz Ejlli, ja ndryshimi drastik në pamje

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli po vazhdon të eksperimentojë me pamjen e tij. Ditën e sotme nëpërmjet një urimi që ka bërë për të gjitha...

Zhaklina thumbon Luizin: Edhe Hitlerin e deshën një kohë

Ish-opinionistja e Big Brother Vip 2, Zhaklin Lekatari ka komentuar pas disa kohësh lojën e Luizit, fituesit të edicionit të dytë të këtij formati. Zhaklina...

Falsifikimi i deklaratës, shtyhet sërish gjyqi për Luiz Ejllin

Është shtyrë sërish seanca e Luiz Ejllit në Gjykatën e Fierit për arsye se ka munguar gjyqtarja. Deri më tani nuk është bërë publike asnjë...

E papritur! Luiz Ejlli akuzohet për pastrim parash, rrezikon 4 vite burg!

Personazhi dhe këngëtari Luiz Ejlli vazhdon të ketë probleme me drejtësinë. Ditën e hënë më 26 shkurt Gjykata e Fierit pritet të jepe pretencën...

Latest news

/5pyetjet.al