-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

telefon

FOTOLOLAJM/ Kuvendi ‘zgjidh’ hallet e popullit, deputeti i PS-së zgjedh skemat e lojës

Pas 5 muajsh flakadanë, zhurmues e zënka, Kuvendi ditën e sotme iu kthye normalitetit duke u rikthyer tek rutina e dikurshme. Në një seancë kur...

Kabinat e kuqe telefonike 1 shekullore nxirren në shitje në Britani

Pavarësisht reduktimit të numrit të tyre, kabinat e kuqe telefonike mund të shihen ende në shumë vende në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar ndërkohë që ikonat...

U arrestua për armëmbajtje pa leje, 33-vjeçarin e padit telefoni, i zbulohet parcela e drogës

Disa ditë pas arrestimit të 33-vjeçarit Hekuran Murtaj për “mbajtje pa leje të armëve luftarake dhe municioneve” policia ka zbuluar edhe një parcelë me...

“Elvanaaaaaa!”, Ermal Mamaqit i kushton rëndë shakaja ndaj këngëtares: Kjo video kushtoi…

Ermal Mamaqi ka publikuar një video nga xhirimet e “Dy gisht mjaltë 2” me Elvana Gjatën. Teksa Elvana shfaqet e përqëndruar në telefon, Ermali bërtet....

Kurioz se çfarë dhe kë mban Kiara në “wallpaper” të telefonit? Na e tregon vetë ajo…

Dita e djeshme për Kiarën dhe për Luizin ishte plot aventura. Dyshja, bashkë me miqtë e tyre ishin në Velipojë, ku bënë shëtitje me...

“Po ndiqja një trend TikTok-u dhe…”, rrëfehet fansi që gjuajti me telefon Bebe Rexhën

Një video e Bebe Rexhës përfundoi në titujt e mediave botërore pak muaj më parë kur u godit me një telefon në skenë. Nicholas Malvagna,...

SPAK çon për ekspertim dy “USB”-të që gjeti në shtëpitë e Ahmetajt

Prokuroria e Posaçme një ditë pasi ka sekuestruar kompjutera, USB dhe laptopë në banesat e Arben Ahmetajt i ka dërguar për ekspertim. Qëllimi është për...

Habit Luizi, ja si e ka shënuar emrin e Kiarës në telefon…

Ish-banori dhe fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e tij të lindjes. Ka qenë partnerja e tij, Kiara, që i...

Bebe Rexha u godit nga fansi, reagon i dashuri i këngëtares

Bebe Rexha dhe goditja qe mori në fytyrë kanë qenë tema kryesore ditët e fundit. E lidhur me rastin në fjalë, së fundmi ka...

EMRI/ Kërcënoi një person përmes telefonit, ky është 37-vjeçari problematik që kërkohet nga policia e Sarandës

Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 37-vjeçarin Denito Ruçi, një personazh i njohur, pasi në vitin 2020 e dashura e tij denoncoi, e...

Latest news

/5pyetjet.al