-sidi education-spot_img
22.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Çuçi dëgjon shqetësimet e bazës! Heshtje për Ahmetajn

Kryesoret

Si çdo nisje jave, Partia Socialiste ka mbledhur grupin parlamentar. Në krye të grupit tani është Bledi Çuçi. Diskutimet kanë qenë të shumta. Janë “hedhur” në tryezë disa shqetësime dhe probleme që vijnë nga baza.

Por edhe në mbledhje nuk është marrë asnjë vendim për përjashtimin e Arben Ahmetajt nga grupi i PS-së. I shpallur në kërkim prej muajit korrik, PS nuk është distancuar zyrtarisht me vendime për Ahmetajn duke mos e pezulluar apo përjashtuar nga grupi sikur bëri me Saimir Tahirin apo të tjerët.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit