-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ups! Ndodhi sërish, Luanës i bie dhëmbi pak para transmetimit live

Kryesoret

Luana Vjollca ka humbur një tjetër fasetë të dhëmbit, kësaj here pak para transmetimit live.

Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregon se i ka rënë faseta e dhëmbit sërish.

Kjo nuk është hera e parë që i ndodh një gjë e tillë dhe Luana e ka treguar edhe herë të tjera të njëjtin incident në rrjete sociale.  Moderatorja shkruan: “Sa fat më paskeni uruar (sërish)!”

Luana Vjollca duhet të ndërrojë dentist, mbetën duke i

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit