-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Videoja që po çmend rrjetin! Mos ndoshta Kiara dhe Luizi konfirmuan pritjen e ëmbël?

Kryesoret

Në rrjet është duke qarkulluar një video nga pushimet e Kiarës dhe Luizit në Milano, ku në fund moderatorja Kiara Tito shfaqet duke ledhatuar barkun.

Luizi duket se ka guxuar shumë me publikimin e këtij momenti në rrjete sociale, pasi së fundmi përflitet se dyshja do të bëhen prindër e se Kiara është në pritje të ëmbël.

Videot e herë pas hershme si dhe fotografitë e shumta me barkun e fryrë kanë ngritur dyshimet se moderatorja është shtatzënë.

https://www.tiktok.com/@eida190/video/7280253184424267040?is_from_webapp=1&sender_device=pc

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit