-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ekzekutimi në Vlorë/ 22-vjeçari u vra me snajper sapo doli në ballkonin e shtëpisë

Kryesoret

Një 22-vjeçar i identifikuar deri më tani si Gëzim Sinomati ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Raportohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Hajro Cakërri”, ndërsa 22-vjeçari ndodhej në banesën e tij.

Dyshimet e para janë se i riu është ekzekutuar me snajper teksa qëndronte në ballkonin e shtëpisë së tij.

Pritet ende njoftimi zyrtar i policisë teksa autori është ende në kërkim dhe dyshohet se është larguar në këmbë.

(EMRI) Një 22-vjeçar i vrarë me armë në Vlorë, policia ndjek “këmba këmbës” autorin

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit