-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

(EMRI) Një 22-vjeçar i vrarë me armë në Vlorë, policia ndjek “këmba këmbës” autorin

Kryesoret

Një i ri ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme pas disa të shtënave me armë zjarri në Vlorë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë Poliklinikës së qytetit, ndërsa viktima është identifikuar si një 22-vjeçar, i quajtur Gëzim Sinomati gjithashtu bëhet me dije se i riu është qëlluar për vdekje pranë banesës së tij.

Nga ana tjetër policia ka mbërritur në vendngjarje dhe është në kërkim të autorit i cili dyshohet se është larguar në këmbë.

“Kërcet” arma tek Poliklinika në Vlorë, vritet një person

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit